Регистрация

У Сєвєродонецьку один з будинків відключили від газу

У Сєвєродонецьку один з будинків відключили від газу. У систему газопостачання будинку №21 по вул. Танкістів стало самовільне втручання в систему газопостачання одного з мешканців цього будинку і туди потрапила вода.

Через якогось дурника цілий будинок сидів та мерз.

Тепер для ліквідації наслідків несанкціонованого втручання в газову мережу необхідно буде проводити технічне обстеження всієї внутрішньобудинкової системи газопостачання, обладнання і пристроїв та відновлювальні роботи. Передусім видалити воду, яка заповнила газопровід. Потім очистити газові труби та обладнання у квартирах від наслідків потрапляння води, випробувати їх на герметичність тощо. Тільки після цього можна буде відновити розподіл природного газу до осель споживачів.

До речі, всі збитки, за законом, має відшкодувати саме винуватець інциденту. Але це ще треба довести.

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація sever1.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики

Популярные