Регистрация

Чому вам потрібен ростомір і як його вибрати?

ростомер

Існує безліч різновидів спеціального медичного обладнання, створеного для визначення параметрів людини. Щоб дізнатися про зростання та стежити за його зміною протягом життя використовують ростоміри підлогові та для немовлят – вони необхідні як в як в медичних, оздоровчих закладах, так і в спортивних, і навчальних закладах.

Різновиди та типи

Ростоміри для дорослих і діток, які вже досягли дворічного віку, являють собою пристрої з вертикальною вимірювальною шкалою. Звичайний ростомір складається з платформи та вимірювальної шкали. Є моделі з сидінням, що дозволяють вимірювати зріст людини в сидячому положенні. Один із зручних варіантів – поєднання ростоміра з вагами.

Для самих маленьких

Ростоміри для новонароджених – особливі, оскільки саме вони створені для відстеження динаміки росту діток в найперший період життя. Їх можна використовувати не тільки в пологових будинках і поліклініках, або перинатальних центрах, а й придбати на порталі Оросмедікал для дому. Зазвичай їх створюють із пластику або дерева. Виробники пропонують широкий асортимент ростомірів для дітей:

  • Від найпростіших моделей, оснащених горизонтальною шкалою,
  • До варіантів з вбудованими вагами,
  • А також моделі для діток трохи старше, з додатковим стільцем.

Інструменти для вимірювання росту дітей можна побачити в спорткомплексах, дитячих оздоровчих установах, школах і садках. Спираючись на параметри росту, фахівці підбирають комплекс фізичних навантажень, дози препаратів для лікування, стежать за динамікою розвитку та своєчасно виявляють патології.

Як вибрати ростомір?

Перевага тієї чи іншої моделі віддається, в залежності від особливостей експлуатації та вимог, що пред'являються до обладнання в установі. Також враховують такі аспекти:

  • Особливості користувачів, для роботи з якими купується пристрій,
  • Розміри та вага обраної моделі,
  • Мінімальні та максимальні параметри вимірювань приладу,
  • Індивідуальні особливості конструкції (вимоги до установки, наявність обов'язкових кріплень),
  • Допустима похибка вимірювань (не повинна перевищувати стандартів),
  • Технічні параметри електронних приладів (потужність, вимоги до підключення живлення),
  • Наявність документації, яка підтверджує безпеку використаних при створенні пристрою матеріалів.

Пам'ятайте, що від якості та функціоналу безпосередньо залежить вартість приладу. Найчастіше досить механічної моделі зі стандартною шкалою. Але якщо виключно важливо якомога точніше вимірювати зростання, кращим вибором стане електронна модель.

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація sever1.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики